• Dnia 28.01.2023 r. Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała bal karnawałowy.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za ufundowanie nagród w konkursach, które odbyły się w czasie trwania zabawy, a w szczególności:

- pani dyrektor kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim,

- właścicielowi restauracji „Janosik”,

- restauracji „Plan”

- pizzerii „Fierro”,

- salonowi kosmetycznemu p. Iwony Majerz,

- salonowi fryzjerskiemu Fryzjernia p. Marty Robert,

- Państwu: Annie i Krzysztofowi Pawlikowskim, Annie i Adamowi Worachom, Bogumile i Sylwestrowi Kwapiszom, Ewelinie i Arturowi Ogórkom, Żanecie i Mariuszowi Sękom oraz Pani Annie Szymańskiej – Plich.

Podczas zabawy karnawałowej zostali wyłonieni Król i Królowa Balu. Odbyła się też licytacja kufra niespodzianek ze smakołykami ze spiżarni babci i piwniczki dziadka.

Zebrane fundusze zasiliły konto Rady Rodziców, które zostaną wykorzystane na potrzeby uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy również wszystkim Naszym Gościom, bez których bal nie mógłby się odbyć.

• ZAPRASZAMY NA SMACZNE DWUDANIOWE OBIADY

• NOWA STOŁÓWKA DZIAŁA OD DZIŚ...

W dniu dzisiejszym zostało oficjalnie otwarte nowe pomieszczenie stołówki. Pracownicy korzystają z kuchni wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz pomieszczeń gastronomicznych. Zapraszamy do spożywania dwudaniowych obiadów, koszt dla ucznia 5 zł.

• Słodki czwartek

• Ostatni w I półroczu "Słodki czwartek" przypadł w udziale uczniom klasy 4. Były gofry, bezy, babeczki i inne słodkie pyszności. Nie dziw więc, że na każdej przerwie stoisko było oblegane przez głodomorów ze wszystkich klas.

Czekamy już na lutowe słodkie niespodzianki.

• Informacja

• Podczas ferii zimowych od 16.01.2023 r. - do 27.01.2023 r. szkoła będzie czynna w godz. 7.00 - 15.00

W I tygodniu ferii będzie wykonana rozbiórka budynku C, bardzo proszę, ze względu na bezpieczeństwo, aby

dzieci nie przebywały w tym czasie na terenie szkoły.

• "Nasza radość i duma"

• Pod takim tytulem odbywał się w Łodzi II Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Został on zorganizowany z okazji 81 rocznicy utworzenia Armii Krajowej. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i średnich. Spośród nadesłanych z całego województwa zgłoszeń - nagrania trzech wybranych piosenek, jury wybrało 26 wykonawców. Zaprezentowali się oni w trakcie Koncertu Laureatów, który miał miejsce w poniedziałek 9 stycznia 2023 r.

Koncert odbył się na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi. Wystąpień młodych artystów wysłuchało ponad 700 widzów, wśród których nie zabrakło członków Armii Krajowej. Zostali oni przywitani gromkimi brawami przez - głównie młodych ludzi.

Po Koncercie Laureatów przedstawiciele Jury odczytali werdykt.
            Wśród nagrodzonych znalazła się nasza Julia Sęk, która w kategorii klas VI - VIII solista zajęła III miejsce!!!

GRATULUJEMY !!!!

• Mikołajki w naszej szkole

• 6 grudnia wszystkie dzieci w naszej szkole były wyjątkowo podekscytowane. Trudno się temu dziwić, bo wtedy właśnie obchodzone są mikołajki. W naszej szkole tradycji też stało się zadość. W tym dniu Samorząd Uczniowski zaprosił do naszej szkoły Mikołaja. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na jego przybycie. Pojawił się w towarzystwie Śnieżynek. Wszystkie dzieci zapewniały go, że w mijającym roku były grzeczne, więc w nagrodę dostały słodkie upominki. Na dodatek uczniowie, którzy tego dnia przyszli w czerwonych czapkach, byli niepytani. I jak tu się nie cieszyć?